b553 b553
Gundem

Lefke'de İki Öğrenciye Darp

Lefke Avrupa Üniversitesi yakınlarında bulunan, Özel Prime Öğrenci Yurdunda kalan T.A.(23) ve O.A.(24) odalarında misafir bulundurmaları sebebiyle Tacikistan uyruklu eski güvenlik görevlileri tarafından ağır şekilde darp edildi 7467 Görüntülenme

Lefke Prime Yurt Güvenliklerinden 2 Öğrenciye Darp

 

Lefke Avrupa Üniversitesi yakınlarında bulunan, Özel Prime Öğrenci Yurdunda kalan T.A.(23) ve O.A.(24) odalarında misafir bulundurmaları sebebiyle  Tacikistan uyruklu eski güvenlik görevlileri tarafından ağır şekilde darp edildi.

Alınan bilgilere göre, olay 11 Kasım 00.30 sıralarında yurt odasına güvenlik görevlisinin gelip T.A.(23) ve O.A.(24) ile konuşarak misafirlerini çıkarmaları gerektiğini belirtti. Öğrenciler durumu uzatmayarak çıkacaklarını dile getirdi. T.A.(23), O.A.(24) ve misafirleri yurttan çıkmak üzereyken yurt müdürüyle karşılaşarak konu hakkında konuşurlar. O sırada eski güvenlik görevlisi olan 4 Tacikistan uyruklu öğrenci olaya müdahale etmeye çalışır. T.A.(23) ve O.A.(24) problem olmadığı belirterek hallettiklerini dile getirir. Yurt binasından ayrıldıktan sonra bahçede tekrardan karşılarına çıkan 4 Tacikistan uyruklu öğrenci tarafından Tarik A.(23) ve O.A.(24) ağır şekilde darp edildi. Durumu ağır olan T.A.(23) sabaha kadar hastanede müşahede altına alındı. Olayın ardından Lefke Polisi tarafından serbest bırakılan Tacikistan’lı öğrenciler ortadan kayboldu. Son durum ilerleyen günlerde tekrardan paylaşılacaktır.

ETİKETLER Lefke Avrupa Üniversitesi Kavga, Lefkede Kavga, lefke prime yurdu kavga
YORUMLAR(1)
  • user Noyan Karadağ

    terbiyesizler

    0 0
DAHA FAZLA GÖSTER
SİZ DE YORUM YAPABİLİRSİNİZ

Eğer haber içeriklerine yorum yapmak isterseniz üye girişi yapabilir, üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

DİĞER KATEGORİLER

Online