b553 b553
  • ANASAYFA
  • Magazin
  • Konser Öncesi Yaşananlar Gülşen’i Çileden Çıkardı
Gundem

Konser Öncesi Yaşananlar Gülşen’i Çileden Çıkardı

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Büyük Ankara Festivali’ nde sahne almak için Ankara’ ya giden şarkıcı Gülşen, konser öncesi oğlu ile kaldığı otelde can sıkıcı bir olay yaşadı. 98 Görüntülenme

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Büyük Ankara Festivali’ nde sahne almak için Ankara’ ya giden şarkıcı Gülşen, konser öncesi oğlu ile kaldığı otelde can sıkıcı bir olay yaşadı.

Konser hazırlıkları için otele yerleşen Gülşen, otelden çıkmasına az bir zaman kala, karşı odasından gelen sesleri duydu. Seslerden kadının eşi tarafından şiddete uğradığını fark eden Gülşen, olaya hemen müdahale etti.

Gidip kapıya dayanmak istediğini belirten Gülşen, ekibinin kendisini zor tuttuğunu ve otel güvenliğine durumu bildirerek kadını kurtardıklarını anlattı.

Konser Öncesi Büyük Üzüntü Yaşadı

7. Büyük Ankara Festivali’nde şarkılarını seslendirmek için Ankara’ ya giden ünlü pop sanatçısı, yerleştiği oteldeki kavga sesleriyle irkildi. Yaşadığı can sıkıcı olayı konser sırasında sahnede sevenleri ile paylaşan Gülşen, karşı odasında kalan adamın karısını dövdüğünü ve odada bulunan çiftin bebeklerinin ağlama seslerinin kendi odasına kadar duyulduğunu belirtti. Durum karşısında moralinin çok bozulduğunu ve odalarının kapısını çalıp olaya müdahale etmek istediğini söyleyen başarılı sanatçı, ekibinin zorla durduğunu ekledi.

Oğlu da Gülşen’ le Birlikte Oteldeydi

Oğlu Azur Benan’ ın da kendisiyle birlikte otelde olduğunu ve onu mecburen otelde bıraktığını anlatan Gülşen, tedirgin olduğunu söyledi. Güven duyduğu iki kişiye oğlunu emanet ettiğini sözlerine ekleyen ünlü popçu, her ne kadar durum çözülmüş ve ortalık sakinleşmiş olsa da; aklının şiddet gören kadında kaldığını belirtti.

Konser boyunca sevenleri ile uzun uzun sohbet etmekten kaçınmayan Gülşen, oğlu Azur Benan ile olan ilişkisinden de bahsetmeden geçmedi. Gününün tamamını oğlu Azur Benan’ a ayırdığını ve bebeğini hayatına nasıl dahil ettiğini anlattı. Formunu bebeği ile ilgilenmeye ve bu sırada yaşadığı koşuşturmaya bağlayan Gülşen; spor yapmaya ihtiyaç duymadığını, Azur Benan sayesinde fazlasıyla efor harcadığını ve böylelikle kilo almadığını söyleyerek açıkladı.

7 aylık oğluyla birbirlerine büyük bir uyum sağladıklarını ve 24 saatinin tamamını oğluna ayırdığını söyleyen Gülşen, bir dönem gündeme gelen ‘Çocuğu tutmayı bilmiyor.’ söylentilerine de ufak da olsa bir gönderme yaptı.

ETİKETLER Konser Öncesi Yaşananlar Gülşen’i Çileden Çıkardı
YORUMLAR(1)
  • user Osman Göveli

    güzel bir haber :D

    2 0
DAHA FAZLA GÖSTER
SİZ DE YORUM YAPABİLİRSİNİZ

Eğer haber içeriklerine yorum yapmak isterseniz üye girişi yapabilir, üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

DİĞER KATEGORİLER

Online