b553 b553
Gundem

Araçlarda Kablosuz Şarj Dönemi

Teknolojik gelişmelerin hızına yetişmek neredeyse imkansız. Her yeni gün farklı bir cihaz, farklı bir özellik ya da uygulama çıkıyor. 73 Görüntülenme

Teknolojik gelişmelerin hızına yetişmek neredeyse imkansız. Her yeni gün farklı bir cihaz, farklı bir özellik ya da uygulama çıkıyor. Bireylerin ihtiyaçlarına ve beğenilerine göre şekillenen teknolojik gelişmelerden en önemlilerinden bir tanesi ise geçtiğimiz günlerde kaydedildi. Bilindiği üzere araçlarda telefonlarını ya da tabletlerini şarj etmek isteyen bireyler, gerekli alana kablolu cihazlarını takarak, dolum işlemlerini gerçekleştirmekteydiler. Son dönemde yaşanan gelişme ile birlikte ise araçlarda kablosuz şarj imkanının ortaya çıktığı belirtiliyor. Bireylerin istedikleri zaman daha kolay bir şekilde elektronik cihazlarını kaydetmeye yarayan uygulama ile birlikte, bende çok sevindim açıkçası. Kısa sürede biten, telefon ve tabletlerin en kolay şekilde yeniden şarj edilmesine yardımcı olan bu uygulama, teknoloji sever bireyleri de memnun edecek gibi duruyor.

Bmw Öncü Firma

Kablosuz şarj noktasında ise, BMW markası, öncü firmalardan bir tanesi kabul ediliyor. Son çıkardığı 530e modeline kablosuz şarj özelliğini getiren marka, kullanıcı kitlesine yeni bir yenilik sunuyor. Bu sayede BMW’nin marka değerinin daha da artacağını söylesek yanlış olmaz sanırım. Uzun yıllardır hem popülerliğini hem de değerini koruyan markanın en son çıkan yenilikleri kısa süre de araçlarına uyguluyor olmasından memnuniyet duyuyorum açıkçası. Teknolojinin geliştiği anda hemen bir ürüne uygulanması ve bireylere sunulma gerektiğini savunanlar arasındayım.

Teknoloji Düşkünleri Adına Yararlı

Bu ve benzeri yeniliklerin, özellikle teknoloji meraklısı bireyler adına son derece yararlı bir uygulama olduğu düşüncesindeyim. Her geçen gün farklı bir yenilik isteyen ve gelişmeleri yakından takip eden bireyler adına son derece avantajlı olan kablosuz şarj seçeneği ile birlikte yakında araçlarında, benzin yerine şarj edilerek kullanılacağı konuşuluyor. Bu durum ise henüz pratiğe geçmiş değil elbette ki. Ancak şarj sisteminden hareket edilerek, araçların da böyle bir özelliğe dönüştürülmesi yalnızca Türkiye için değil tüm dünyada oluşan dengelerin sarsılmasına neden olabilir gibi duruyor. Teknolojinin bu tarz alanlarda gelişiyor olması bireyler adına son derece faydalı. Üstelik bu tarz atılımların, ülkelerin gelişmişlik seviyelerine de katkıları düşünüldüğünde, daha Türkiye’nin uzun bir yolu var gibi gözüküyor.

ETİKETLER Araçlarda Kablosuz Şarj Dönemi
YORUMLAR(0)
SİZ DE YORUM YAPABİLİRSİNİZ

Eğer haber içeriklerine yorum yapmak isterseniz üye girişi yapabilir, üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

DİĞER KATEGORİLER

Online