b553 b553
Gundem

Aleyna Tilki 2018 Survivor'da Yarışacak mı?

Son döneme damgazını vuran Aleyna Tilki hakkında her şey olay oluyor. Şimdilerde milyonlarca seveni olan popüler şarkıcı Aleyna Tilki’nin Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu 2018 Survivor’a katılıp katılmayacağı konusu gündemde yerini koruyor. 145 Görüntülenme

Son döneme damgazını vuran Aleyna Tilki hakkında her şey olay oluyor. Şimdilerde milyonlarca seveni olan popüler şarkıcı Aleyna Tilki’nin Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu 2018 Survivor’a katılıp katılmayacağı konusu gündemde yerini koruyor.

17 yaşında olan Aleyna Tilki’nin menajeri konu hakkında açıklamada bulundu. Edirne konseri öncesinde basın mensuplarına açıklama yapan Aleyna Tilki’nin menajeri Aleyna Hanım bunu düşünüyor, şuan kararsız karar verdiği zaman size kendisi bilgilendirecektir diye açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı 2018 Survivor Ekibini Tamamlıyor

Heyecanla beklenen 2018 Survivor kadrosu henüz belli değil. Yine ünlüler ve gönüllüler olarak başlayacak yarışmanın ünlülüler ekibi için görüşmeler devam ederken olacak kişiler hakkında birçok tahmin yapıldı. Hatta bazı kişiler isteklerini Acun Ilıcalı’ya sosyal medya üzerinden iletiyor.

Acun Ilıcalı Aleyna Tilki’ye Teklif Göndermemiş

Sosyal medyada dönen haberler üzerine ve  Aleyna Tilki’nin menajerinin yaptığı açıklamanın ardından Acun Ilıcalı da sessiz kalmadı. Acun Ilıcalı Aleyna Tilki’ye böyle bir teklif götürmediklerini söyledi ve yapılan açıklamaları ve iddiaları yalanladı.

Acun Ilıcalı bu iddialara yanıtını twitter üzerinden verdi. Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla 2018 Survivor için henüz hiç kimseye teklif göndermediklerini söyledi. Ayrıca bu konu hakkında bilgi kirliliği yapılmaması konusunda ricada bulundu.

Acun Ilıcalı’nın açıklaması kafalarda soru işareti bıraktı. Peki teklif gönderilmediyse Aleyna Tilki’nin menajeri neden böyle bir açıklama yaptı. Şuan için bu gizliliğini koruyor. Henüz Acun’un açıklamasına cevap gelmedi.

Her yaptığı olay olan Aleyna Tilki geçtiğimiz günlerde de sosyal medya üzerinden Alman İnstagram fenomeninin 2015 yılında çektirdiği fotoğrafı da kendi fotoğrafı gibi sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Fotoğrafın çalıntı olduğu öğrenilmiş ve yeni şarkısına atıfta bulunarak ‘çaldığın o fotoğrafı yerine koy lütfen’ denilerek olayın capsi yapılmıştı. Tüm bunların ardından Aleyna Tilki hesabında paylaştığı fotoğrafı hemen silmişti.

Acun Ilıcalı aynı zamanda takipçilerine müjdeli haber verdi. Acun Ilıcalı’nın verdiği habere göre sürpriz bir konsept de olacak. Ekim ayında ise bu konsept hakkında açıklama yapılacak.

ETİKETLER Aleyna Tilki 2018 Survivor'da Yarışacak mı?
YORUMLAR(2)
  • user Noyan Karadağ

    reyting uğruna 18 yaşında kendini harcayacak bir genç daha

    1 0
  • user Atabey Ataseven

    Bence yarışıp yüzünü eskitmesin.

    5 0
DAHA FAZLA GÖSTER
SİZ DE YORUM YAPABİLİRSİNİZ

Eğer haber içeriklerine yorum yapmak isterseniz üye girişi yapabilir, üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

DİĞER KATEGORİLER

Online