b553 b553
Gundem

Adriana Lima Sadakatle Bağlı!

Bir markanın meleği olarak da tanınan dünyaca ünlü manken Adriana Lima hakkında çıkan “eski sevgilisi ile buluştu” haberlerine en nihayetinde isyan etti. 97 Görüntülenme

Bir markanın meleği olarak da tanınan dünyaca ünlü manken Adriana Lima hakkında çıkan “eski sevgilisi ile buluştu” haberlerine en nihayetinde isyan etti.

Son zamanlara damgasını vuran haber hiç tartışmasız Adriana Lima ila Metin Hara aşkı. İlişkinin ortaya çıktığı günden bu yana ikiliye inanmayan ve bunun gerçek bir ilişki olmadığı savunan birçok insan var. Bu görüşler doğrultusunda da ilişki hakkında birçok haber çıkabiliyor. Adriana Lima’nın Metin Hara’yı aldattığı konusundaki haberlerin neticesinde de dünyaca ünlü manken Adriana Lima kendi Instagram hesabından bir açıklama yapma isteği duydu. Bu açıklamanın ardından haberlerin seyrinin değişip değişmeyeceği bilinmez ama ünlü manken yapmış olduğu açıklamadan Metin Hara’yı sevdiği ve onu aldatmadığı sonucu elde etmek zor değil.

Eski Sevgilisi Değil Gey Arkadaşı

Adriana Lima çalkantılı bir aşk hayatı olmasa da Türk Magazini sayesinde sık sık magazin gündemine oturuyor. Çıkan yalan haberler sonunda o da dayanamadı ve milyonlarca takipçisinin olduğu sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Kastanis’in gey olduğunu belirten Lima, aynı zamanda da onun ailesinin bir parçası olduğunu da sile getirdi. Yaptığı açıklamada Türkiye’de yapılan bir haberin fotoğrafını paylaşarak haberi tam anlamı ile okuyamadığını ve Türkçe bilmediğini belirterek, kendisinin ve sadakat ile bağlı olduğu aşkı Metin ile ilgili söylentilerin dolaştığını anladığını söyledi. Bunun yanı sıra Metin’in aşkın olduğunu vurgulayan Lima, MiltiadisKastanis’in de gey bir arkadaşı olduğunu söyledi. Arkadaşının onun için ailesinin bir parçası olduğunu belirten Lima, Türkiye’ye aşık olduğunu ve Türk insanını da çok sevdiğini belirtti. Bununla birlikte de yalan haberlerin kesilmesini istediğini yazan Adriana Lima, Metin Hara ile oldukça mutlu olduklarını bu haberlerinde Türkiye’yi sevmesine engel olmadığını ekledi ve geri dönek için sabırsızlandığını da dile getirdi.

Eski Sevgilisi İle Buluştu Diye Haber Yaptılar

Bodrumdan evine dönen Adriana Lima’nın hemen eski sevgilisi tenisçi Miltadis Kastanis ile görüşmeye başladıklarını Türk basını haber yapmıştı. Ay başında yapılan haberlerde de ikilinin Lima’nın evinde oldukları iddia ediliyordu.

ETİKETLER Adriana Lima Sadakatle Bağlı!
YORUMLAR(1)
  • user Atabey Ataseven

    Ben bu ilişkiye hep reklam diye baktım ama bilmiyorum artık

    0 0
DAHA FAZLA GÖSTER
SİZ DE YORUM YAPABİLİRSİNİZ

Eğer haber içeriklerine yorum yapmak isterseniz üye girişi yapabilir, üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

DİĞER KATEGORİLER

Online